Посольство України у Південно-Африканській Республіці

Київ 19:55

Політичні відносини між Україною і Зімбабве

Дата визнання: 9 березня 1992 р.

Встановлення дипломатичних відносин: 25 квітня 1992 р. шляхом підписання спільного Протоколу Постійними представниками обох країн при ООН у м. Нью-Йорк.

Дипломатична присутність:

Зімбабве відноситься до зони відповідальності Посольства України у Південно-Африканській Республіці. Керівник установи – Посол Євген Буркат.

У 2013 р. започатковано роботу Почесного консульства Республіки Зімбабве в Україні.

Політичні контакти

Найвищій рівень: Контакти на вищому рівні відсутні.

Практика протокольного листування відсутня.

 

Договірно-правова база

Кількість чинних документів: 1

Спільний Протокол, підписаний Постійними представниками обох країн при ООН у м. Нью-Йорку від 22 квітня 1992 р.

 

Важливі двосторонні документи, які перебувають на стадії опрацювання: Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Зімбабве про торговельно-економічне співробітництво; Конвенція про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень по відношенню до податків на прибуток і власність; Угода між Урядом України та Урядом Республіки Зімбабве про розвиток економічного та технічного співробітництва в галузі водного господарства; Угода між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Республіки Зімбабве про співробітництво у військово-технічній галузі; Угода між Урядом Міністрів України та Урядом Республіки Зімбабве про співробітництво у сфері науки і технології; Угода про співробітництво між Міністерством освіти України та Міністерством освіти Республіки Зімбабве; Угода між Урядом України та Урядом Республіки Зімбабве про співробітництво у галузі культури; Угода між Урядом України та Урядом Республіки Зімбабве про співробітництво у галузі туризму.