Посольство України у Південно-Африканській Республіці

Київ 20:40

Дискусія з проблем розбудови демократії в Університеті Південної Африки

28 березня, 16:52

Посольство України в ПАР виступило співорганізатором заходу, який відбувся 27 березня 2019 року в Бібліотеці Південної Африки, а саме - дискусії з проблем розбудови демократії. Спільно з Посольством Японіїї, Інститутом Африканського Відродження, та господарями заходу, Бібліотекою Університету Південної Африки, учасникам  було запропоновано обговорити моделі демократії та шляхи до неї.

Демократичні трансформації та їх особливості у різних країнах - гостре та дискусійне питання сучасного світу. Тож зазначена дискусія знайшла відгук і зацікавленість як серед викладачів та студентів університету, так і серед місцевих науковців.
 
Дискусія базувалася на обговоренні книги «Створення демократій: Україна та Японія» (Київ, 2016). Серед спікерів та учасників заходу: Тарас Кузьмич, Посол України в ПАР, Норіо Маруяма, Посол Японії в ПАР, Любов Абравітова, радник з політичних питань, Максим Розумний, співредактор книги «Створення демократій: Україна та Японія», проф. Лесіба Теффо та дослідник Роберт Крігер.